
Alessandra heet U van harte welkom
Wees van harte welgekomen in de wondere wereld van het erotisch entertainment! Met méér dan 20 jaar persoonlijke podiumervaring op zak, bent u bij Alessandra dan ook aan het juiste adres voor al uw feesten.

Of het nu gaat om een verjaardag, vrijgezellenavond, pensioensviering, mototreffen, bedrijfsfeest, tuning-eventementen, discotheken, beurzen of een ander evenement. Alessandra verzorgt professionele shows vanop de kleinste feestjes tot de grootste events.
Bij ons kan u een striptease boeken al dan niet in combinatie met ander professioneel erotisch entertainment, zoals paaldansen, vuurspuwen, slangenshows, slijpschijfshows, topless-bediening, olie-/schuim- of moddercatch, candy- of shootergirls, gogo-dansen, modelling, figuratie, hostess, bodypaint, buikdans, limbo-dans, topless dj's, dragqueens, travestieten en allerlei soorten animatie op maat gemaakt voor uw event.
U kan een opwindende stripteaseshow boeken in de hele BeNeLux. Wij waren reeds op talrijke plaatsen aanwezig in heel België en Nederland. Showsthema's gaande van een verlegen schoolmeisje, tot naughty verpleegster, kinky politie of toppers met échte Venetiaanse maskers.